Etiketë: Receta me arra

Sallatë me rukola dhe luleshtrydhe

Sallata me rukola dhe luleshtrydhe, është një alternativë shumë e shijshme e sallatës së thjeshtë me të cilën jemi mësuar. Ideale për ata që kanë dëshirë të bashkojnë frutat e freskëta, frutat e thata dhe djathin në një pjatë të vetme. Përbërësit: 200gr rukola 100gr djathë grana, në feta të holla (ose djath kaçkavall) 10-15 …

Vlerësojeni këtë:

Kek me kafe dhe arra

Vlerësojeni këtë:

Salcë kosi me arra

Vlerësojeni këtë:

Gliko arre

Vlerësojeni këtë:

Rolè me arra dhe krem kafe

Vlerësojeni këtë:

Salcë me patëllxhan dhe arra

Vlerësojeni këtë:

Kadaif me arra

Vlerësojeni këtë:

Biskota me arra

Vlerësojeni këtë:

Shëndetlie me mjaltë

Vlerësojeni këtë: