Etiketë: Receta me domate

Makarona me domate të freskët dhe borzilok

Vlerësojeni këtë:

Shakshuka (shakshouka)

Vlerësojeni këtë:

Sallatë me domate dhe kastraveca

Vlerësojeni këtë:

Brusketa italiane

Vlerësojeni këtë:

Tartë tatin me kungulleshka dhe domate

Vlerësojeni këtë:

Supë krem me perime dhe domate

Vlerësojeni këtë:

Tortë krepesh me perime

Vlerësojeni këtë:

Lulelakër me ullinj dhe domate në furrë

Vlerësojeni këtë:

Pulë me domate dhe speca (Pollo al Chilindrón):

Vlerësojeni këtë: