0 0

Ndani atë në rrjetin tuaj social:

Ose thjesht mund të kopjoni dhe shpërndani këtë url

Përbërësit

Rregulloni nr e personave:
10 feta Spianata piccante
10 feta Sallam me tartuf
10 feta Sallam me finok
20 Salamini (sallam i vogël i thatë)
20 Krekërs (biskota të kripura)
10 feta Proshutë krudo
6 feta Porchetta
1 lugë gjelle gjalpë me tartuf
1 lugë gjelle djathë i butë dhie
1 lugë gjelle krem djathi
Miks proshutash e sallamrash italianë

Miks proshutash e sallamrash italianë

Kuzhina::

Kjo është një nga pjatancat ideale për tu servirur në darka mes miqsh, me një gotë verë të kuqe përpara dhe në shoqëri të mirë!

  • 15 min
  • Shërbehet per 6 pers.
  • E thjeshtë

Përbërësit

Udhëzimet

Share

Më poshtë po ju sugjerojmë disa kombinime të cilat mund ti shijoni si aperitiv apo si mesore në ditë festive!

-Spianata piccante me djathë dhie të butë dhe ullinj
-Krekërs të lyer me gjalp tartufi dhe sallam me tartuf
-Krekërs të lyer me krem djathi dhe sallam me finok
-Salamini
-Proshutë Crudo San Daniele
-Porchetta

Sallatë me djathë Burrata dhe domate të vogla
previous
Sallatë me djathë Burrata dhe domate të vogla
Miks djathërash dhe reçelërash
next
Miks djathërash dhe reçelërash
Sallatë me djathë Burrata dhe domate të vogla
previous
Sallatë me djathë Burrata dhe domate të vogla
Miks djathërash dhe reçelërash
next
Miks djathërash dhe reçelërash

Shto nje koment

Site is using a trial version of the theme. Please enter your purchase code in theme settings to activate it or purchase this wordpress theme here